FLAGI

DRUK SUBLIMACYJNY » FLAGI

Flagi to dynamicznie rozwijajaca sie forma przekazu. Dobra widocznosc nawet że znacznej odległosci powoduje, ze flagi doskonale sprawdzaja sie jako nosnik reklamy przed siedzibami firm, salonami, sklepami, urzedami i innymi intytucjami. Produkty te znalazły równiez szerokie zastosowanie na imprezach tragowych, eventach, wydarzeniach sportowych, weselach, itp. Posiadmy w swojej ofercie szeroki asortyment flag w pełni dostosowany do potrzeb klienta oraz duzy wybór masztów i akcesoria montażowe. W przypadku pytań zwiazanych z doborem odpowiedniego produktu służymy pomocą oraz fachowym doradztwem.

Najczęściej spotykane są dwa podstawowe rodzaje flag:

  • Flagi masztowe - flagi mocowane na masztach lub osadzane na drzewcu, wyposażone w tunele, karabinki lub oczka, posiadają dowolny kształt prostokątny w układzie piomowym lub poziomym.
  • Flagi przenośne - typu Winder, wyposażone w lekkie teleskopowe lub segmentowe maszty oraz podstawy, które mają możliwość mocowania na gruncie lub twardej powierzchni. Flagi wykorzystuje się do ekspozycji na targach, imprezach plenerowych, plażach, itp.

 

Ze względiu na przeznaczenie produkty te możemy podzielić na:

  • Flagi reklamowe - promujące marki, produkty, usługi, eventy, targi, wydarzenia.
  • Flagi państwowe i urzędowe - z barwami oraz godłem Polski oraz innych państw świata, UE, miast, gmin, powiatów, itp.
  • Flagi sportowe i kibica -  z barwami klubów i fanklubów stosowane na imprezach sportowych.
  • Flagi religijne - maryjne, papieskie, kościelne, itp.

 

REALIZACJE